Budownictwo i architektura : Artisan Barn Addition / Hutchison & Maul Architecture

Dzięki uprzejmości Hutchison & Maul Architecture w Seattle Hutchison & Maul Architecture zaprojektowała dodatek, nazwany Artisan Barn, do historycznej stodoły w Uniontown w stanie Waszyngton.
W istniejącej przestrzeni znajdują się obecnie pomieszczenia do pracowni, performance i galerii artystów oraz sklep z pamiątkami.
Materiały zostaną uratowane na miejscu w zakładzie Loafing Shed, aby stworzyć nową klasę na istniejącej strukturze stodoły.
Dodatkowo Hutchison & Maul pomoże w opracowaniu planu generalnego, który zintegruje przestrzeń krajobrazową i przestrzeń zewnętrzną z otoczeniem.
Kontynuuj po przerwie dla architektów.
opis.
Artisan Barn jest obsługiwany przez organizację non-profit zlokalizowaną w krajobrazie Palouse we wschodnim Waszyngtonie.
Obiekt, który mieści się w zabytkowej stodole Dahmen na północnym skraju miasteczka Uniontown, obejmuje pomieszczenia dla artystów, sklep z pamiątkami na sprzedaż dzieł sztuki stworzonych przez rzemieślników, przestrzeń warsztatową dla dzieci i dorosłych oraz wnętrze i galeria zewnętrzna oraz przestrzenie performance dla lokalnych artystów.
Hutchison & Maul Architecture rozpoczęła współpracę z organizacją w 2010 roku, aby ocenić przyszłe potrzeby tego obiektu.
Zbadano kilka schematycznych projektów, które zaproponowały dodanie nowego budynku klasy / studia do istniejącej struktury stodoły; jeden z programów pokazano tutaj.
Dzięki uprzejmości Hutchison & Maul Architecture Projekty nowego dodatku czerpią inspirację z wielu budynków gospodarczych znalezionych w krajobrazie Palouse.
Materiały zewnętrzne obejmują ocynkowane siding metalowy i siding drewna, który został uratowany z istniejącej Loafing Shed na miejscu.
Lokalizacja budynku uwzględnia kultowe.
Wheel Fence.
dla których obiekt jest znany w całym regionie.
Projekt został niedawno nagrodzony.
Nasze miasto.
przyznanie przez National Endowment for the Arts.
Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Uniontown i Town of Uniontown wraz z trzema dodatkowymi partnerami społecznymi wykorzysta Nasze miasto .
udzielić dalszej pracy z Hutchison & Maul Architecture w celu opracowania głównego planu dla witryny Dahmen Barn.
Perspektywa sekcji – dzięki uprzejmości Hutchison & Maul Architecture Prace projektowe będą obejmować amfiteatr na występy plenerowe, przestrzenie dla sztuki publicznej i budynki pomocnicze do sal szkolnych i pracowni.
W ramach projektu będą również organizowane spotkania społeczności mające na celu informowanie o projekcie i uruchamianie sztuki publicznej na stronie.
Gotowy projekt zapewni nowe miejsce do uprawiania sztuki na wolnym powietrzu w Uniontown i regionie Palouse.
Architekt: Hutchison & Maul Architecture Lokalizacja: Uniontown, Washington Zespół projektu: Robert Hutchison i Tom Maul, Dong Nguyen-Dinh, Hana Schooley Klient: Uniontown Community Development Association, Rzemieślnicy w Dahmen Barn Project Rok: 2013-2014 Plan piętra – dzięki uprzejmości Architektura Hutchison & Maul
[patrz też: farba silikatowa, gruntowy wymiennik ciepła cena, gładź gipsowa cennik ]

Tags: , ,

This entry was posted on Sunday, September 1st, 2019 at 5:52 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

 

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: farba silikatowa gładź gipsowa cennik gruntowy wymiennik ciepła cena