Nowoczesna architektura : CASsAPANCA / ES-arch

Dzięki uprzejmości ES-arch W celu przekształcenia miasta Ameno we Włoszech na dwa dni w centrum, w którym przestrzeń, sztuka i społeczność mogą prowadzić ludzi przez terytorium, ES-arch, we współpracy z Legnotech SpA, przedstawia CASSAPANCA.
Jako piąte wydanie Paesaggi Mirati .
wystawa zaproszonych architektów i projektantów do pracy nad ideą.
rozproszonego muzeum ., stworzyła doświadczenie podróży poświęconej turystyce wielozmysłowej, dokonanej przez kulturowe, odpowiedzialne, zrównoważone i artystyczne wybory.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ich projekt jest przestrzenią dla sztuki i społeczeństwa, ze strukturą, która pozwala ludziom usiąść, towarzysko i patrzeć na zewnątrz, ale to ma wnętrze, pomieszczenie rozproszonego muzeum, w którym można umieścić dzieła sztuki.
Dzięki uprzejmości ES-arka Dzięki wnętrzu, w którym można usiąść w pobliżu dzieła sztuki, jest on polakierowany srebrnym abażurem, aby uczynić go jasnym i szlachetnym obiektem.
Dzięki uprzejmości ES-arch Architects: ES arch.
enricoscaramelliniarchitetto Lokalizacja: Ameno, Włochy Producent i sponsor: Legnotech SpA
[podobne: mrowka tarnow, konsorcjum stali zielonka, centralna informacja ksiąg wieczystych ]

Tags: , ,

This entry was posted on Sunday, September 1st, 2019 at 5:52 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

 

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: centralna informacja ksiąg wieczystych konsorcjum stali zielonka mrowka tarnow