Magazyn architektoniczny : Asma Bahçeleri Houses Office / Metin K L Ç & amp; Dürrin Süer

Lu, Burak Bakö Projekt Rok: 2012 Obszar projektu: 134 m2 Zdjęcia: Erdal Gümüş + 12 Projekt jest planowany jako biuro sprzedaży i demonstracji domów Asma Bahçeleri, który jest projektem zlokalizowanym na% 50 nachylone podłoże i przyciągające uwagę, kontrastując z jego kontekstem.
Budowa Biura Sprzedaży i Demonstarionu Asma Bahçeleri została zakończona w ciągu 20 dni w strefie, która uzyskała nową tożsamość poprzez przekształcenie miasta slumsów.
Celem projektu jest skonstruowanie tymczasowej konstrukcji, poprzez wykonanie minimalnego wykopu, aby nie wprowadzać stałych zmian na budowie.
Z tego powodu struktura została umieszczona stycznie do jej strony.
Kiedy budynek spełni swój cel, zostanie przeniesiony do innego miejsca.
.
Biuro sprzedaży i demonstracji Erdal Gümüş Asma Bahçeleri oferuje możliwość przetestowania różnych materiałów i detali, które są wykorzystywane w zademonstrowanym projekcie (domy Asma Bahçeleri).
W rezultacie testowane są metody kontrahentów, projekt i materiały są udostępniane odwiedzającym na stronie projektu.
.
Erdal Gümüş Forma budynku pochodzi od powtórzenia 3 podobnych mas budowlanych zmierzających w kierunku morza i doliny.
Fasada budynku składa się ze szklanych ścian osłonowych, dzięki czemu goście czują się tak, jakby znajdowali się w dolinie.
.
Erdal Gümüş
[hasła pokrewne: dolce gusto instrukcja, fordanserki, centralna informacja ksiąg wieczystych ]

Tags: , ,

This entry was posted on Sunday, September 1st, 2019 at 5:52 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

 

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: centralna informacja ksiąg wieczystych dolce gusto instrukcja fordanserki