Budownictwo i architektura : Reframe / Paul Scales and Atelier Kit

Pierre Berthelomeau Stworzony przez Paula Scalesa i Atelier Kit na 7.
urodziny.
Le Festival des Architectures Vives.
w Montpellier, Francja, Reframe bada temat.
zaskoczenia.
poprzez stworzenie obiektu, który zmienia relację gościa w przestrzeń, historyczną architekturę i innych odwiedzających.
Festiwal składa się z architektonicznej pieszej wycieczki po zabytkowym centrum miasta, w którym zabytki są otwarte na nowoczesną architekturę.
Zwiedzający doświadczają przejścia od pozycji obserwatora do obserwowanego, od kontroli do kontrolowanego i chętnie lub nie, angażują się w grę zaskoczenia i są zaskoczeni.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
To, co wydaje się być prostym nowoczesnym sześcianem, stopniowo okazuje się być bardziej złożoną strukturą, dzięki której detale architektoniczne, elementy i fasady są nieustannie odkrywane, przerabiane i odbijane.
Nie tylko piękny i interesujący sposób na kontrast nowoczesnej i historycznej architektury okazał się również bardzo popularny wśród miejscowych dzieciaków, które odkryły, że był to także świetny obiekt do zabawy.
Pierre Berthelomeau Paul Scales skonstruował Reframe w swoim Rotterdamie Werkshop i wraz z zestawem Atelier przebudował go w Montpellier na festiwal w czerwcu 2012 roku.
Obecnie jest przechowywany w Paul Scales Studio i jest dostępny do wynajęcia lub sprzedaży.
Projekt został zbudowany z 45 arkuszy opalowego 16-milimetrowego wielowarstwowego poliwęglanu i 16 stalowych rur instalacyjnych.
.
Pierre Berthelomeau Projekt był możliwy dzięki dotacji od: Stimuleringsfonds voor Architectuur
[podobne: centralna informacja ksiąg wieczystych, heban krakow, olx zawiercie ]

Tags: , ,

This entry was posted on Sunday, September 1st, 2019 at 5:52 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

 

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: centralna informacja ksiąg wieczystych heban krakow olx zawiercie