Architektura: Budownictwo mieszkaniowe / kit Architekci

Dzięki uprzejmości zestawu Architekci Zaprojektowany przez kit Architekci, we współpracy z firmą schibliholenstein architekten, zwycięska propozycja dla 33 osiedla mieszkaniowego w Nuerensdorf, Zurych, Switerland składa się z sześciu budynków, które zajmują tę samą ziemię.
Luźne układy naprzemiennie pozwalają na liczne połączenia z otwartymi terenami na północy i ogrodem z budynkami jedno i wielorodzinnymi w bezpośrednim sąsiedztwie.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Z ich podobnymi do wiatraka planami pięter budynki pasują do skali istniejącego kontekstu.
Siedem i cztery jednostki mieszkalne to dwa podstawowe typy, oba łączą dwupoziomowe z wolnostojącym charakterem, mieszkania na parterze i penthousy.
Wszystkie mieszkania mają podwójne aspekty z prywatnymi przestrzeniami zewnętrznymi wzdłuż zagłębionych narożników.
na poziomie parteru jako okonie i ogrody prywatne, na poziomie pierwszego piętra jako loggie, a na poddaszu jako przestronne tarasy.
Poszczególne jednostki organizowane są przez strefę wejściową ze zwarto zaaranżowanymi sąsiadującymi pokojami, strefą sypialni i częścią dzienną z jadalnią na otwartym planie z interesującymi odniesieniami krzyżowymi i zewnętrznymi.
Dzięki uprzejmości kit Architects Architects: kit Architects, we współpracy z schibliholenstein architekten Lokalizacja: Nuerensdorf, Zurich, Szwajcaria Projektowanie krajobrazu: planety Inżynieria budowlana: WGG Schnetzer Puskas Ingenieure AG Inżynieria środowiska: 3-Plan Status: Zaproszony konkurs 2012 | 1.
miejsce Typ: Obudowa Wielkość: 8 000 m2
[patrz też: neoperl, gruntowy wymiennik ciepła cena warszawa, gruntowy wymiennik ciepła cena ]

Tags: , ,

This entry was posted on Sunday, September 1st, 2019 at 5:52 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

 

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: gruntowy wymiennik ciepła cena konsorcjum stali zielonka neoperl